Chcete zlepšit svou pleť?

Pak jste tu správně! Vím, jak rychle docílit změny, po které toužíte a pomohu Vám Vaši situaci vyřešit. Vše jsem sepsala do eBooku, který Vám ZDARMA zašlu na Váš email.
Tato přírodní kosmetika již mnohokrát vyhrála na domácích i mezinárodních výstavách a ve spojení s mým know-how PROSTĚ FUNGUJE. :)

Kliknutím na OK souhlasíte s VOP včetně GDPR

Pokračovat na Charming.cz

Děkujeme na Váš email jsme zaslali slevový voucher.

Chcete se stát VIP zákazníkem a šetřit svůj čas a peníze?

Ano, chci Nyní ne >

Odebírejte novinky z eshopu Charming.cz
a získejte jednorázovou slevu na váš nákup.


Pokračovat na Charming.cz >

Seznam článků

Jak efektivně zvýšit hydrataci pleti?
30.11.

Jak efektivně zvýšit hydrataci pleti?

Autor: Hana Lacyková Počet komentářů: 0 Kategorie: Naše rady Přečteno: 5184x Hodnocení: 0

Hydratace pleti je jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť. Potřeba pleti být hydratovaná se různí podle ročního období, věku a aktuálního psychického stavu a právě na tyto výkyvy bychom měly reagovat. Stejně jako v zimě nemáme chuť na vychlazený meloun a raději preferujeme potraviny, které nás zahřívají (skořice, mandarinky atp.), stejně tak je potřeba reagovat na potřeby naší pleti.

 

Tento článek je určený spíše ženám, ale některé z metod jistě využívají i muži.

číst
Proč je důležité používat tonizační vodu?
30.11.

Proč je důležité používat tonizační vodu?

Autor: Hana Lacyková Počet komentářů: 0 Kategorie: Naše rady Přečteno: 4273x Hodnocení: 0

Dokáže tonizační voda pleť vyčistit? NE!

Tak proč ji ve zbožových katalozích najdeme mezi produkty na čištění pleti? Je to chyba, přátelé!


Tak k čemu vlastně je? Proč bychom ji měli každodenně používat a co dokáže s pletí udělat?

Pojďme si to vysvětlit.

 

 

číst
Můj příběh
30.11.

Můj příběh

Autor: Hana Lacyková Počet komentářů: 0 Kategorie: Naše rady Přečteno: 2212x Hodnocení: 0

Celé mládí jsem se trápila se smíšenou pletí. V T-zóně se mi vcelku pravidelně objevovaly uhříky nebo černé tečky. Navíc jsem měla pleť lesklou a nevěděla jsem, jak se toho zbavit. Pudrovat bych se musela co hodinu, make-upy mi ucpávaly póry a vyvolávaly uhříky. Byla jsem zoufalá. Tenkrát jsem si moc přála, abych měla takovou tu krásnou sametovou pleť, a abych se neustále neblýskala jako neonka.

 

číst
Jak naše pleť funguje a jak a čím ji správně čistit?
30.11.

Jak naše pleť funguje a jak a čím ji správně čistit?

Autor: Hana Lacyková Počet komentářů: 0 Kategorie: Naše rady Přečteno: 4871x Hodnocení: 0

Většina přípravků dekorativní kosmetiky i každodenní nečistoty usazené v pleti během dne nejlépe odstraní čistící pleťový krém, čistící pleťová voda, čistící pleťové mléko nebo speciální pěnové mýdlo na obličej. Jak ale pleť funguje? Co se s ní při čištění děje? Právě o tom, je tento článek.

číst
Reference
30.11.

Reference

Autor: Hana Lacyková Počet komentářů: 0 Kategorie: Naše rady Přečteno: 2101x Hodnocení: 0

Ráda bych se s Vámi podělila o několik velice milým emailů či telefonátů, od mých spokojených zákazníků. Právě takovéto Vaše reakce, ale hlavně Vaše spokojenost jsou pro mne hnacím motorem a důvodem, proč tuto práci dělám. Velmi mě baví, Vám pomáhat vyřešit problémy s Vaší pletí, ať už jsou jakékoli.

číst
30.11.

KJMA

Autor: Hana Lacyková Počet komentářů: 0 Kategorie: Naše rady Přečteno: 3241x Hodnocení: 0

Společnost Temperance, která k nám výrobky Kim Jeong Moon Aloe dováží, byla od prvopočátku zaměřena na objevování krás a duchovního bohatství Dálného Východu. Exotické země Orientu jsou známé nejen svou překrásnou přírodou, tisíciletou vyspělou kulturou, která odedávna inspirovala a stále inspiruje životní styl v ostatních světadílech. Firma KJMA je významnou korejská farmaceuticko-kosmetickou firmou, která věnuje mimořádnou pozornost propojení přírodních receptur s nejmodernějšími kosmetickými technologiemi. Výsledkem jsou výjimečné výrobky, o jejichž vysoké kvalitě svědčí četná ocenění z mezinárodních i tuzemských výstav a veletrhů. Pozitivní ohodnocení z českých a slovenských prezentací dokládají, že tato čistě přírodní korejská kosmetika je vhodná také pro evropské ženy a muže. Stále rostoucí zájem ze strany zákazníků podává důkaz o tom, že se jedná o velice účinnou kosmetiku. Vysoký podíl přírodních ingrediencí zejména pak aloe vera, při současném zachování nízkého zastoupení konzervačních látek.

 

číst
30.11.

Charmzone

Autor: Hana Lacyková Počet komentářů: 0 Kategorie: Naše rady Přečteno: 5113x Hodnocení: 0

 

Společnost Temperance, která k nám výrobky CHARMZONE dováží, byla od prvopočátku zaměřena na objevování krás a duchovního bohatství Dálného Východu. Exotické země Orientu jsou známé nejen svou překrásnou přírodou, tisíciletou vyspělou kulturou, která odedávna inspirovala a stále inspiruje životní styl v ostatních světadílech. CHARMZONE je přední korejská farmaceuticko-kosmetická firma, která věnuje mimořádnou pozornost propojení přírodních receptur s nejmodernějšími kosmetickými technologiemi. Výsledkem jsou výjimečné výrobky, o jejichž vysoké kvalitě svědčí četná ocenění z mezinárodních i tuzemských výstav a soutěží. Pozitivní ohodnocení z českých a slovenských prezentací dokládají, že tato luxusní přírodní korejská kosmetika je vhodná také pro evropské ženy a muže. Stále rostoucí zájem ze strany zákazníků podává důkaz o tom, že se jedná o velice účinnou kosmetiku. Vysoký podíl přírodních ingrediencí zkombinovaný se současnými farmakologickými poznatky zaručuje vysokou kvalitu, čistotu a nedráždivost produktů. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a doposud na ně nebyly zaznamenány alergické reakce.

 

číst
Jak správně pečovat o pleť?
30.11.

Jak správně pečovat o pleť?

Autor: Hana Lacyková Počet komentářů: 0 Kategorie: Naše rady Přečteno: 4899x Hodnocení: 0

Základem pro zdravě, pěkně a pěstěně vyhlížející pleť, ať už je rychle se mastící, problematická s akné nebo naopak velmi suchá až dehydrovaná, je pravidelná a důkladná každodenní péče.

 

Pleť pěstící přípravky posilují přirozené homeostatické (homeostáze = tendence organizmu k udržení stálých vnitřních podmínek života) funkce pokožky, které udržují pleť ve zdravém stavu. Pleť je odrazem vnitřního zdraví. Viditelné příznaky stárnutí pleti, jako jsou vrásky a vysušená, ochablá pleť, nejsou pouze důsledkem stárnutí nebo nedostatečné péče o pleť, ale také důsledkem vrozených dispozic a znečištěného životního prostředí. Naše pleť je denně vystavována extrémním podmínkám, a proto si vyžaduje každodenní péči a účinnou ochranu s dostatečným přísunem výživných a hydratačních látek. Každý typ pleti může díky pravidelné a důkladné péči vypadat zdravě, jde pouze o to, zvolit si vhodné pěstící přípravky právě pro váš typ pleti. Poradíme vám, jak správně pečovat o vaši pleť.

 

Předně je velice důležité si osvojit základní 4 kroky správné péče o pleť, které sestávají z čištění pleti, tonizace pleti, hydratace pleti a výživy pleti.

 

 

čístPoslední zobrazené

Julia Sul Yeun Essence hydratační a bělící esence 40 ml

Kód: 58TC15

Julia Sul Yeun Essence White hydratační esence na pihy a pigmentové skvrny s bělícímm účink...
840,00 Kč 420,00 Kč
Mink Oil 24h výživný norkový krém pro suchou a citlivou pleť 70ml

Kód: 14TC12

ANJO Mink Oil 24h výživný norkový krém pro suchou a citlivou pleť proti vráskám ANJO Professi...
890,00 Kč 840,00 Kč
Peptide Snail pleťový krém se šnečím slizem a peptidy 280g

Kód: 11T91

Peptide Snail pleťový krém se šnečím slizem a peptidy ANJO Peptide Snail Cream Výživný a význam...
980,00 Kč 860,00 Kč
Marine Collagen Mineral výživný zklidňující a protivráskový krém 100ml

Kód: 1310-2

Marine Collagen Mineral výživný, hydratační, zklidňující krém proti vráskám Marine Collagen Mine...
990,00 Kč 841,00 KčFB box reklamní místo: